Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Bilgelik Kitapları

En değerli tarafınız ruhani yönünüzdür. Dr. Muhammed Bozdağ'ın kaleminin özgün, ilginç, şaşırtıcı, ruhani, duygusal ve sürükleyici üslubunu keşfedin: Yüzlerce baskıya ve yüz binlerce okuyucuya kavuşan kitaplar... Düşün ve Başar, Ruhsal Zekâ, İstemenin Esrarı, Yeni Sonsuzluk Yolculuğu ve Yeni Sevgi Zekâsı...

Göktaşı çarparsa ne olur?

22-Ağustos-2006
Bozdağ Sonsuzluk Yolculuğu kitabında dünyanın yıkılışıyla ilgili senaryoları tartıştı. İhtimallerden birisi de göktaşı çarpması olabilirdi.

Sonsuzluk Yolculuğu kitabının kıyamet sahneleriyle ilgili tasvirleri gerçekten ürpertici. Bu sahnelerin dünya aşamasında gözlemlenebilecek bir biçimini aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. Dünyaya göktaşı çarpası her zaman muhtemeldir. Böyle birçarpma olsaydı, süreç nasıl yaşanırdı? Dağlar nasıl yanıyor, buzullar nasıl eriyor, okyanuslar nasıl buharlaşıyor, dünya nasıl çölleşiyor? Gerçekten bu bile yeterince  ürpertici.

 

Yetenek.com

Köşe Yazarları