Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Bilgelik Kitapları

En değerli tarafınız ruhani yönünüzdür. Dr. Muhammed Bozdağ'ın kaleminin özgün, ilginç, şaşırtıcı, ruhani, duygusal ve sürükleyici üslubunu keşfedin: Yüzlerce baskıya ve yüz binlerce okuyucuya kavuşan kitaplar... Düşün ve Başar, Ruhsal Zekâ, İstemenin Esrarı, Yeni Sonsuzluk Yolculuğu ve Yeni Sevgi Zekâsı...

Ne dediler?

10-Mayıs-2007
Sevgi Zekası kitabıyla ilgili okuyucu yorumları


F. aksoy: Yeni çıkan  SEVGİ ZEKASI adlı kitabınızı da diğerleri gibi büyük bir heyecanla okudum.İnanın hiç bitmesin istedim.Okurken çok keyif aldım. Akıcı ve etkileyiciydi. Her bölüm bence ayrı bir kitap olarak ele alınmalı....yeni çalışmalarınızı büyük bir heyecanla beklemekteyim.. kitaplarınız beni icin o kadar önemli ki kimselere ödünç bile veremiyorum. RABBİM nasip ederde çocuklarım olursa onlara zevkle okutacağım.ayrıca çevremdeki insanlara da ısrarla sizin kitaplarınızı öneriyorum.ben çok faydalandım.insaallah herkes faydalanır.

N. Yıldız ...taaa kalbimden  söylüyorum inanın kitaplarınızı okudukça  hem maddi hem manevi yukarı yönde değişiyoruz...İşyerindeki bütün personelimize sevgi zekası kitabınızı hediye ettik. bu fırsatı bize verdiğiniz için ruhunuza sağlık, yüreğine sağlık, kaleminize sağlık, Rabbim uzun ömürler versin...dualarımız sizinle...

Nuran Aliş: Selam Hocam.Sevgi Zekasını okudum.Harika bir kitap...Sevgiye aç olan yüreğimize;zengin bir sofra sunuyor.Sevgi dolu bir insan olduğumu zannederdim ama bu kitabı okuduktan sonra sevgiye layık birçok değerimizi ihmal ettiğimi,bir kısmına da gerekenin altında sevgi gösterdiğimi farkettim.Çevremizde bizden sevgi bekleyen,gerçek anlamda sevgiyi hakeden o kadar çok şey varmış ki...Kalp gözüm perdelenmişti;bu kitapla o perdeyi araladınız Hocam."YARADILANI YARADAN'DAN ÖTÜRÜ SEVMEYİ" öğrenmeme vesile oldunuz.Diğer kitaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Neslihan Gezer: Kitabınızla ilgili düşüncelerim yazmakla bitmez. Gerçekten güzel bir kitap. Arkadaşlarımla kitabınızı konuşurken gözlerimizin içi gülüyor.  Sohbetlerimizde sizin cümleleriniz var. Harçlıklarımı sizin kitaplarını almak için biriktiriyorum. Dileğim tüm kitaplarınızı okumak ve okutmak.

Sezgin Taş:
Kitabınız çok güzeldi. Hayata bakış ufkumuz genişledi, sevgi ve ilgimiz, yaşama bağlılığımız daha da arttı. Diğer kitaplarınızın dördünü de okumuştum.  Yeni çıkacak kitabınızı yine yüzbinler satacak bir kişisel gelişim kitabı olarak bekleyeceğim. 2008'de ya da 2009'da göreceğime inanıyorum.

SERHAT YOL:
SAYIN HOCAM ÖNCELİKLE BİZLERE DEğERLİ ESERLERİNİZİ SUNDUNğUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BEN SEVGİ ZEKASI ADLI ESERİNİZİ OKUDUM VE ÇOK ETKİLENDİM HAYATIMDAKİ BİR ÇOK YANLIŞI YAPTIğIM HATALARI GÖSTERDİ VE BANA YAPMAM GEREKENLER HAKKINDA UYGUN BİR YOL GÖSTERDİ İNŞAALLAH BUNU BAŞARACAM. KİTABINIZI BANA KIZ ARKADAŞIM TAVSİYE ETTİ VE OKUMAM İÇİN ÇOK ISRAR ETTİ BU KONUDA ONA DA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ. 20 YAŞINDAYIM VE ELAZIğ FIRAT ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ 2. SINIFTAYIM SİMDİYE KADAR KİTAP OKUMAYI HİÇ SEVMEZDİM NE ZAMAN BİR KİTAP OKUMAYA BAŞLASAM BU ÇOK UZUN HİÇ BİTMEZ DİYE BİR KENARA ATIP SIKILIP OKUMAKTAN VAZ GEÇERDİM. İŞTE ARKADAŞIM BUNU BAŞARDI ÖNCELİKLE BANA BİR KİTAP GETİRDİ VE İLK BAŞTA BİRLİKTE OKUDUK VE O KİTAP BENİ ÇOK ETKİLEDİ BİRDEN BENDE OKUMA İÇİN İÇİMDE BİR ŞEYLER UYANDIRDI KİTAP ÇOK ETKİLEYİCİ VE SÜRÜKLEYİCİYDİ VE ANLADIMKİ ÖNCESİNE KADAR KİTAP OKUYAMAMADA KİTAP SEÇİMİM YANLIŞMIŞ VE O KİTABI BİR HAFTA İÇİNDE BİTİRDİM .SONRASINDA ARAMIZDA YAŞADIğIMIZ BAZI SORUNLARDAN DOLAYI BU KİTABI HEMEN ALIP OKUMAMI ÇOK İSTEDİ BENDE KİTABINIZI ALDIM VE HEMEN OKUMAYA BAŞLADIM VE BİTİRDİM . BİTİRDİğİMDE BANA SEVGİ ,YAŞAM, HAYAT, AİLE, DOST, SEVGİLİ, PEYGAMBER , YARDAN HAKKINDA BİR ÇOK SEY GÖSTERDİ VE HAYATIN MANASI HAKKINDA İYİ YÖNDE ÇOK ŞEY KAZANDIRDI .

Olcay TUNCA: Merhabalar muhammed abi,sevgi zekasını büyük bir merakla soluksuz okuyorum bitmesini hiç istemiyorum fakat bitiyor ama çok şey öğretiyor.

A. Üstün:  Şuan son kitabın olan  "Sevgi Zekası" nı okuyorum, kitabın başında da yazmıştınız zaten bu kitabı bitirdiğinizde hayatınızda çok şey değişecek diye. Evet ben kitabımın yarısındayım o kadar etkilendim ki etki basit kalır, uygulamalar değişikliği herkes görüyor. Diğer kitaplarıda okumaya karar verdim sabırsızlıkla bitirmeye çalışıyorum. gündüz işyerinde aralarda şöyle bir bakıyorum eve gidene kadar, eve gittikten sonra hemen kitabın başındayım... Evlilik hayatıma çok şey katacağına inanıyorum.


 

Yetenek.com

Köşe Yazarları