Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Eser: Yazar, Linkler

Bazı eserlerin, kimi yazarların tanıtıldığı ve linklerin yer aldığı bölüm....

Editör Semih Yaşar

1-Nisan-2008
Semih Yaşar sitemizin gönüllü destekçilerinden. İstanbulda yaşıyor. Sitemize içerik eklenmesinde ve resimlerin düzenlenmesinde çok gayret gösteriyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Muhammed Bozdağ

Semih Yaşar sitemizin gönüllü destekçilerinden. Dünyamızda değerli bir yeri var ve İstanbulda yaşıyor. Zaman zaman kendisiyle e-posta iletişimi kuruyoruz. Semih Yaşar sitemizin kişisel gelişim bölümlerine yazılar ekleyecek ve  forumun bazı bölümlerini izleyecek.  Semih`e katkıları için teşekkür ediyorum ve kendi anlatımından özgeçmişini aşağıya ekliyorum.  Muhammed Bozdağ

 


Kırklareli/Babaeski`liyim. 1975 yılında İstanbul`da doğdum. Evliyalar şehri  istanbul`da yaşadım, yaşıyorum. Evliyim Dilara isminde 7 yaşında ve Emel isminde 4 yaşında iki kızım var.
 
1993 Yılında Bakırköy İmam-Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra karşılaştığım bir olay karşısında diplomamı değiştirmemeye karar verdim.
Bilgi sahibi olmak için üniversite okumanın dışında bir çok kaynak olduğunu gördüm. Kendimi yetiştirmek için okudum, gözlemledim... İnternette bir konuyu araştırırken rastladığım yetenek.com hayatımın eksik kalan bir yönünde bana çıkış yolları sunmuştu. Daha sonra tanıştığı
m ve yıllarca maillerle sorularıma cevaplar veren Sayın Dr. Muhammed BOZDAğ`ın samimiyeti ve insanlığa hizmet anlayışı beni buraya bağladı.
 
Evet yaklaşık 4 buçuk senedir olduğu gibi yine buradayım. Sayın BOZDAğ`dan öğrendiğim en güzel soruya "NİÇİN Editörlük" sorusuna cevaben şunları söyleyebilirim; Sayın Bozdağ`ın site üzerindeki yükünü azaltarak Kitap çalışmalarına, konferans ve seminer gibi hizmetlerine daha fazla zaman ayırabilmesi için buradayım. Sayın Bozdağ`ın samimiyetine inandığım için buradayım.
 
Allah izin verir
se site ile ilgili çalışmaları ben ve editör arkadaşlarım yürütebilirsek, bir çok şey öğrendiğimiz Sayın Bozdağ, daha çok insanın işine yarayacak bilgileri öğrenebileceği kitap, gazete yazıları, video çalışmaları, televizyon programları, konferans ve seminerlere daha fazla vakit ayırabilir diye düşünüyorum. 

http://www.dostkelimeler.com
 
 

Yetenek.com

Köşe Yazarları