Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Bilgelik Kitapları

En değerli tarafınız ruhani yönünüzdür. Dr. Muhammed Bozdağ'ın kaleminin özgün, ilginç, şaşırtıcı, ruhani, duygusal ve sürükleyici üslubunu keşfedin: Yüzlerce baskıya ve yüz binlerce okuyucuya kavuşan kitaplar... Düşün ve Başar, Ruhsal Zekâ, İstemenin Esrarı, Yeni Sonsuzluk Yolculuğu ve Yeni Sevgi Zekâsı...

İstemenin Esrarında Neler Bulacaksınız?

19-Temmıuz-2006
Güç, bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç, Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde, kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.
İstemenin Esrarında Neler Bulacaksınız?
İstemenin Esrarı’nda, bileğinizin ve beyninizin gücünün sustuğu yerde, ruhunuzun neler yapabileceğini keşfedeceksiniz. İçten isteyişlerinizin göklerde dolaşarak Yaratıcı İradenin takdirine nasıl ulaşacağını algılayacaksınız.
Ruhunuzdan çıkan anlamlar ruhsal canlılıklara veya kuşatıcı ruhsal enerjiye nasıl dönüştürülüyorlar? Doğa yasalarına meydan okuyan sırrı nasıl yakalarsınız? Hangi dua ve istekler reddediliyor? Hangileri kabul ediliyor ve neden?
Başarı, gideceğimiz yerde değil, yürüdüğümüz yolda bekliyor. Ruhumuz coşkusuzsa, bedenimiz hareketsiz kalacak. Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek. Hayatımızdaki en büyük zaferlerimiz, içtenliğimizle yoğurduğumuz dualarımız olacak.
Cevaplanan Sorular
İstemenin Esrarı’ndaki kimi tespitleri şaşırtıcı bulacaksınız. Dünyanız yeni renklere bürünecek, evreni çok daha geniş algılayacaksınız. Üstelik bu kitap bir bilim kurgu, masal veya kurgusal roman değil. Bu kitap, sonsuzluğa uzanan geleceğinizi aydınlatan işaret ışıkları sunuyor:
- Meleklerin ve ruhanilerin ruhunuzdan çıkan içten anlamlardan yaratıldığını biliyor musunuz? “İstemenin Esrarı” size ruhunuzdan ruhsal canlılığa açılan kapının sırrını açıklayacak.
-Ruhunuzun ruhsal enerjiyle nasıl kuşatılabileceğini; ruhsal enerjiyi çevrenize nasıl yayabileceğinizi bu kitapta öğreneceksiniz.
-Güç, bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç, Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde, kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.
-Hayatımız mutluluk arayışlarıyla geçiyor. Para, şöhret ve benzeri vesilelerde mutluluk arıyoruz. Bunların hiçbiri insan ruhunu tatmin edemeyecektir. Gerçek ve sonsuza dek sürecek kalıcı tatminin yolunu “isteme biçiminizde” bulacaksınız.
-Dikkatsiz ve duyarsız kalplerden çıkan istekler, sahiplerine acı çektirirler. Bu kitapta isteklerinizi neden kontrol etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
-İnsanların bir kısmı maddenin katı katmanlarında, bir kısmı ruhsallığın ışıklı zirvelerinde yaşarlar. Evrenin Sahibine yakınlaşmanın yolu, isteklerinize yüklediğiniz duygudan ve anlamdan geçiyor.
-Başarı, basitçe, hedeflerin gerçekleşmesi değildir. Başarı gideceğiniz yerde değildir; yürüdüğünüz yoldadır. Gittiği yerde başarıyı bulan; beraberinde başarıyı götürendir. Elinizdeki kitap başarınızı bugününüze yerleştirmenin yolunu gösterecektir.
-Başarmak için teknikler ve stratejiler gereklidir; ama, yeterli değildir. Nice istek, derin ruhsallığın omuzlarında, tekniksiz, stratejisiz başarıya ulaşmıştır. Nice stratejinin kaderi de çökmek olmuştur.
-Kimi istekler reddedilirler. Melekler kimi insanlardan uzaklaşırlar; onlar ilâhî yardımdan ve sevgiden de uzak tutulurlar. İlâhî huzurda kabul edilmenin başlıca yollarını İstemenin Esrarı’nda göreceksiniz.
-Kimi istekler göklerde elden ele, dilden dile dolaştırırlar. Melekler, ruhsal önderler ve diğer canlılar, samimi insanlar için dua ederler. Bu müthiş desteğin yolunu elinizdeki kitapta göreceksiniz.
Öğreneceklerimizi uygulayabilmemiz, aslında kolay, eğlendirici ve onurlandırıcıdır. Yola çıkanlar, desteklendiklerini görecekler. Yürüyenler ve gözlemleyenler, hayatlarına ummadıkları yardımlar gönderildiğini keşfedecekler.
Yetenek.com

Köşe Yazarları