Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Radyo, TV, Video

Ankara 2008 Kocatepe Kitap Fuarı
sariyaprak 11/9/2008 15:40
Arkadaşlar,

Ramazan-ı Şerifinizi tebrik eder, maddi ve manevi hayatınızda yeni başlangıçlara vesile olmasını dilerim. Bu Ramazan güzel bir etkinliğin haberini vermek istedim. 7 Eylül de açılan Ankara Kocatepe Kitap Fuarını gezebilir, çok sayıda kitabı kütüphanenize katabilir, iftarınızı açabilir ve Kocatepe Camii de teravih namazı kılablirisiniz.

fatmanur 17/9/2008 14:11
evet gidemediğim için çok üzgünüm pazartesi ankaradaydım ve dün döndüm vaktim olmadı geçen senede gidemedim iki yıldır üzülüyorum nasip olmuyor...
sariyaprak 17/9/2008 21:45
Sağlık olsun... Ama bi şey anlayamadım; ankarada ikamet etmiyor musunuz fatmanur? Kpss kursu duyurunuzdan öyle olduğunu düşünmüştüm. Bi de yaş olarak aynı çağlarda olduğumuzu düşünüyorum. Kolay gelsin... :)))
fatmanur 18/9/2008 10:59
ÇOK SAĞOL..BEN BOLU DA OTURUYORUM AMA ANKARA DA OKUYORUM AYNI YAŞLARDA OLABİLİRİZ DÖRDE GEÇTİM.NAPAYIM NASİP BELKİ SENEYE OLUR İNŞALLAH HAYIRLI RAMAZANLAR... : )
dogancelik81 10/10/2008 21:58
ankarada fuar nedeni ile görevli olarak geldiğimiz ve ilk defa geçirdiğimiz bir razaman yaşadık.güzeldi,kıymetli idi.
ancak resmi ankaranın malesef ramazanı da resmi oluyor.şikayetçimiyiz değiliz amma,sultanahmet tadı yoktu.olsun ankarada bizim istanbulda...
Yetenek.com

Köşe Yazarları