Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Radyo, TV, Video

Balkan Sempozyumu/ Balkanlarda Kültür, Siyaset, Örgütlenme ve İşbirliği Alanları Sempozyumu
sariyaprak 16/10/2008 14:00
Merhaba dostlar;

Size İHH İnsani Yardım Vakfı nın organize ettiği İstanbul Grand Cevahir Otel dedüzenlecek Balkan sempozyumunu duyurmak istedim. Bosna, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan, Sırbistan, Karabağ, Hırvatistan gibi kardeş ülkelerden konuşmacıların katılacağı bu sempozyumun ilk gününde Balkanlar da İslam ın geleceği ve birlikte yaşam, AB sürecinde Balkanlarda gelecek perpektifi başlıkları tartışılırken ikinci günüde eğitim, örğütlenme ve işbirliği alanları başlıklı üç oturum konular tartışılacak. Sempozyumun son oturumunda dünden bugüne Balkanlarda gençlik(sorunları ve çözüm yolları) ve örtğütlenmede gençlik faktörü konuları ele alınacak. Sempozyum Balkanlarda gençlik sorunları ve çözüm önerileri, Misyonerlik tehdidi karşısında müslümanlar ne yapıyor ve Balkanlarda iş birliği alanları adlı salonlardaki çalıştayla son bulacak. Sempozyum katılımcılarına program sonunda sempozyum kitabı hediye dilecek.

Keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Arkadaşlarınız ya da ailenizle katılabileceğiniz, Balkanların o ferah kokusunu duyacağınız etkinlikten izlenimlerinizi yazmayı unutmayın....

Not: Katılım için; 0212 631 21 21 nolu telefondan 222 dahili numarayı çevirip bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için de http://balkansempozyumu.org adresini tıklayablirsiniz.
Yetenek.com

Köşe Yazarları