Sevgi Zekası: Öz sevgi

İnsan çevresindeki karanlıklara değil, hayallerindeki aydınlıklara gidiyor. İçinizdeki şükür ve kanaat, yüzünüzde nura ve süknete dönüşür.

Dr. Muhammed Bozdağ

Rumuz:
Şifre:
Site İçi Arama:
Flash Player yüklemek için tıklayın

Radyo, TV, Video

Ankaradaki gönüllü yardım melekleri aranıyor....
softocean 18/4/2009 16:33
Selamün aleyküm arkadaşlar.... Bana ulaşan bir yardım çağrısı aldım...Sizlerle acilen paylaşmak istiyorum...İnşaallah elinizden geleni kendiniz veya çevrenize duyurarak gerçekleştirirsiniz.
"Değerli kardeşlerim

Yemen doğumlu 6 yaşındaki kızım Sılanur şu an Lösemi teşhisi ile Ankara'da Fatih Universitesi hastanesinde tedavi görmekte sizden ricam lütfen dua. En azından bir Yasin ve 11 Fatiha okumanızı ve ismen dua etmenizi rica ediyorum.

Birde Ankara'da olan kardeşlerimizden bir ricam daha olacak. Hemen hergün kan ihtiyacımız oluyor. Malum kemoterapi ilaçları kötü hücreleri öldürürken iyi hücreleri de yok ediyor bu da vucutta ciddi sıkıntılara sebeb olabiliyor. O yuzden hergun kan arıyorum şu ana kadar bircok kardeşimizden aldık fakat bir kere kan veren üzerinden bir süre gecmeden veremiyor. Yeni kan verebilecek gönüllü ihtiyacımız var .

Kızımın kan grubu AB rh Pozitif lütfen bu konuda Ankara'da bulunan kardeşlerimizden dileğim benimle irtibata geçerlerse bir liste yapıp gerektiği zamanlarda kendilerine ulaşıp kan talebinde bulunabilirim.

Yemen'den geleli 2 ay oldu ve elimizdeki isimler tükendi hergün birilerine ulaşmaya çalışıyorum. Mail grubumuz sayesinde bir liste oluşturabilirsek çok güzel olur.

Lütfen çevrenizdekilere de haber verelim çok bulunan bir kan grubu değil çünkü.

Mail veya telefonla bana ulaşabilirsiniz.
Şefik Bircan
0 536 203 97 86
Kan Grubu AB rh + ( pozitif )
Fatih Üniversitesi Hastanesi Hoşdere Oda no 2101.ANKARA"
hakanozdemir 6/7/2009 00:22
Allah yardımcınız olsun abim Cenabı hak kızınıza acil şifalar versin çok lazımsa bu kan grubu ben araştırırım abi bir kardeşimze faydamız dokunabilirse ne mutlu benim kan gurubum tutuyor da 18 yaşıma 3 ay önce girdim kanunen 17 gösteriyor alırlarsa seve seve veririm
softocean 8/9/2009 23:01
Bu mesaj maalesef güncelliğini yitirdi arkadaşlar... Sılanur kızımız birkaç hafta önce Hakk'ın rahmetine kavuşmuş.
Yetenek.com

Köşe Yazarları